Telephone icon
Call to us

|

Telephone icon
Write to us

|

Donate icon
Donate now
Interviews
Początki start-upowca w MedTechu
O swoich doświadczeniach w branży MedTech oraz poszukiwaniach inspiracji opowie Mikołaj Basza - Medical Advisor w AioCare i Co-Founder Sculo, który znalazł się na liście najbardziej przedsiębiorczych młodych Polaków Forbes 25 under 25.
Technologie Medyczne
Biznes
MedBiz Innovations Program
Watch the interview
Początki start-upowca w MedTechu
Lekarz – informatyk
Jak zbieranie i wykorzystywanie dużych zbiorów danych zmieni naszą przyszłość? Gromadzenie i przetwarzanie danych to bardzo obiecujący kierunek rozwoju biznesu, również medycznego – wiele firm chwali się, że są data-driven. Jaką rolę pełnią dane w badaniach nad ludzką krwią? M. in. o tym opowiedział nam Mateusz Pawełczuk.
Analiza Danych
Badania Medyczne
Informatyka
Watch the interview
Mateusz Pawelczuk
Telemedycyna w Polsce
Innowacje w branży MedTech przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji to gorący temat. Mało mówi się jednak o kwestiach cyberbezpieczeństwa, które jest przy ich wdrażaniu kluczowe. Kamil Więcek zajmuje się informatyzacją i bezpieczeństwem podmiotów leczniczych – skorzystaj z jego doświadczenia!
Technologie Medyczne
Informatyka
Sztuczna Inteligencja
Watch the interview
Kamil Wiecek
Innovations Program oczami uczestnika - AIPQC
Czy warto wziąć udział w Innovations Program? Jak wykorzystać potencjał marketingowy TikToka? Na te i inne pytania odpowiedział Bartek Malinowski – zwycięzca pierwszej edycji Programu, manager wdrażający voiceboty w procesach rekrutacyjnych. Dowiedz się, jaką rolę w jego karierze pełnił udział w Programie mentoringowym!
Informatyka
Sztuczna Inteligencja
MedBiz Innovations Program
Watch the interview
Bartek Malinowski
Load more

This site uses cookies...

Hey! We use cookies to improve our website and manage statistical data. By staying here, you accept our privacy policy. If you don't approve it, you can find out here how to disable it.