Telephone icon
Call to us

|

Telephone icon
Write to us

|

Donate icon
Donate now
Interviews
Jak uczelnia może wesprzeć Cię w uruchomieniu własnego biznesu? Transfer technologiczny.
Odkryj w jaki sposób uczelnie i instytuty mogą wesprzeć Cię w uruchomieniu swojego biznesu dzięki ekspertom z instytucji łączących naukę z biznesem. Judyta Sobczyk (InnoTech4Life), Maciej Klaczyński (inQube), Robert Dwiliński (Ammono, PACT) i Magdalena Bohusz-Boguszewska (Centrum Łukasiewicz) rozmawiają o realiach komercjalizacji i rozwiązaniach, które są do dyspozycji naukowców.
Transfer technologiczny
Komercjalizacja nauki
Uczelnie
Instytucje
Watch the interview
Sztuka pisania wniosków grantowych: od pomysłu do skutecznego wniosku
Jesteś naukowcem realizującym badania na terenie Polski? Anna Koteja, Koordynator Dyscyplin w Narodowym Centrum Nauki szczegółowo opowiada o tym, jakie granty oferuje NCN i w jaki sposób skutecznie składać o nie wnioski. Obejrzyj panel i dowiedz się jak wygląda proces pozyskiwania funduszy na rozwój Twoich badań.
Wnioski Grantowe
Oferta Grantowa
Narodowe Centrum Nauki
Watch the interview
NewConnect - gdzie innowacja spotyka sie z kapitałem
Co ma giełda do start-upów? Poznaj Dariusza Mejszutowicza, Wicedyrektora Działu Rynku Pierwotnego w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jego bogate doświadczenie w branży kapitałowej od 1998 roku sprawia, że ma unikalny wgląd w połączenie tradycyjnych rynków finansowych z ekscytującym światem start-upów.
Finansowanie
MPK
Startupy
Watch the interview
Private Equity, Leveraged Buyout, Management Boyout
Poznaj Jana Nalberta – Investment Managera w funduszu Warsaw Equity Group. Jego wiedza o inwestycjach venture capital i private equity czyni go niezastąpionym ekspertem w świecie inwestycji.
Finansowanie
MPK
Startupy
Watch the interview
Load more

This site uses cookies...

Hey! We use cookies to improve our website and manage statistical data. By staying here, you accept our privacy policy. If you don't approve it, you can find out here how to disable it.