Telephone icon
Zadzwoń

|

Telephone icon
Napisz do nas

|

Donate icon
Wesprzyj nas
Wywiady
Jak uczelnia może wesprzeć Cię w uruchomieniu własnego biznesu? Transfer technologiczny.
Odkryj w jaki sposób uczelnie i instytuty mogą wesprzeć Cię w uruchomieniu swojego biznesu dzięki ekspertom z instytucji łączących naukę z biznesem. Judyta Sobczyk (InnoTech4Life), Maciej Klaczyński (inQube), Robert Dwiliński (Ammono, PACT) i Magdalena Bohusz-Boguszewska (Centrum Łukasiewicz) rozmawiają o realiach komercjalizacji i rozwiązaniach, które są do dyspozycji naukowców.
Transfer technologiczny
Komercjalizacja nauki
Uczelnie
Instytucje
Obejrzyj wywiad
Sztuka pisania wniosków grantowych: od pomysłu do skutecznego wniosku
Jesteś naukowcem realizującym badania na terenie Polski? Anna Koteja, Koordynator Dyscyplin w Narodowym Centrum Nauki szczegółowo opowiada o tym, jakie granty oferuje NCN i w jaki sposób skutecznie składać o nie wnioski. Obejrzyj panel i dowiedz się jak wygląda proces pozyskiwania funduszy na rozwój Twoich badań.
Wnioski Grantowe
Oferta Grantowa
Narodowe Centrum Nauki
Obejrzyj wywiad
NewConnect - gdzie innowacja spotyka sie z kapitałem
Co ma giełda do start-upów? Poznaj Dariusza Mejszutowicza, Wicedyrektora Działu Rynku Pierwotnego w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jego bogate doświadczenie w branży kapitałowej od 1998 roku sprawia, że ma unikalny wgląd w połączenie tradycyjnych rynków finansowych z ekscytującym światem start-upów.
Finansowanie
MPK
Startupy
Obejrzyj wywiad
Private Equity, Leveraged Buyout, Management Boyout
Poznaj Jana Nalberta – Investment Managera w funduszu Warsaw Equity Group. Jego wiedza o inwestycjach venture capital i private equity czyni go niezastąpionym ekspertem w świecie inwestycji.
Finansowanie
MPK
Startupy
Obejrzyj wywiad
Załaduj więcej