Telephone icon
Call to us

|

Telephone icon
Write to us

|

Donate icon
Donate now
Czarodzieje LinkedIn'a, czyli jak zbudować profil i oczarować pracodawców
31.10.2022
17:00
Online
Warsztaty płatne

Linked-In to międzynarodowy serwis społecznościowy, który specjalizuje się w kontaktach zawodowo-biznesowych i z każdym rokiem zyskuje na popularności. Nie zostań w tyle! O tym jak skutecznie prowadzić Linked-In'a, tak aby maksymalizować swoje szanse na rynku pracy, opowiada Krzysztof Okuniewski - ekspert od personal brandingu. Poznaj jak działają algorytmy Linked-In'a, jak budować silną sieć kontaktów, jak tworzyć atrakcyjne treści i jak kreować swój image w sieci. Weź udział w warsztatach i ulepsz/stwórz swój profil. Dołącz do ścisłej czołówki na Linked-In i bądź rozchwytywany przez rekruterów na rynku pracy.

CZAS TRWANIA I JĘZYK: Szkolenie składa się z 1h wykładu i 1h warsztatów, podczas których uczestnicy przygotują bądź udoskonalą swój profil na portalu społecznościowym LinkedIn. Szkolenie prowadzone jest w języku polskim lub angielskim.

DLA KOGO?: Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób chcących zwiększać swoje możliwości na rynku pracy.

WYMAGANIA PRZED SZKOLENIEM: przygotowane CV i portfolio

CERTYFIKACJA: W cenę szkolenia wliczony jest oficjalny certyfikat Innovations Academy (wystawiony również w języku angielskim).

CENA: 250 zł/os. | Dla studentów i licealistów 50% zniżki

Agenda spotkania
Kogo posłuchasz na warsztatach
Krzysztof Okuniewski
Krzysztof Okuniewski
Specjalista ds. personal brandingu

This site uses cookies...

Hey! We use cookies to improve our website and manage statistical data. By staying here, you accept our privacy policy. If you don't approve it, you can find out here how to disable it.